Pracownia rzemieślnicza

Pracownia Magicznego Kramu to miejsce, w którym powstają unikalne narzędzia rytualne przeznaczone do czynienia oraz różnego rodzaju mikstury. Nasze wyroby inspirujemy europejską szkołą okultystyczną oraz tradycyjnym czarostwem, choć nie ukrywamy swojej fascynacji bardziej egzotycznymi gałęziami, takimi jak hoodoo czy szamanizm,

Kości runiczne
Zestaw run

Narzędzia rytualne

AKCESORIA CEREMONIALNE I UŻYTKOWE

Każdy egzemplarz wykonywany jest intencyjnie, zgodnie z prawidłami Sztuki i z dbałością o najmniejszy detal. Każde z nich jest zatem indywidualnie przygotowanym wyrobem rękodzielniczym, możliwie dopasowanym do potrzeb przyszłego właściciela. Dokładamy największych starań, aby nasze wyroby były nie tylko piękne, ale nade wszystko w pełni użytkowe.

Magiczne specyfiki

TRADYCYJNE RECEPTURY NA WSPÓŁCZESNE POTRZEBY

W naszej pracowni powstają nie tylko magiczne akcesoria i narzędzia rytualne, ale także różnego rodzaju mikstury oraz specyfiki, które przygotowujemy zgodnie z indywidualnymi potrzebami osób zainteresowanych. Wymienić tu należy całą gamę olejków rytualnych, kropli intencyjnych, magicznych proszków, miłosnych eliksirów czy mieszanek ziołowych dedykowanych różnym zaklęciom.

W swojej pracy szczególną uwagę zwracamy na jakość wykonana oraz wierność oryginalnej recepturze. Wszystkie nasze specyfiki sporządzamy z najwyższej jakości organicznych składników, które samodzielnie pozyskujemy ze stanu naturalnego lub sprowadzamy prosto od zaufanych dostawców. Należy przy tym pamiętać, że przygotowanie nastawu zawsze odbywa się z alchemiczną dokładnością i dbałością o najdrobniejsze detale, co wpływa na czas wykonania niektórych mikstur. Istotne są m.in. pora dnia czy faza księżyca, a poszczególne składniki muszą być zebrane w ściśle ustalonym czasie i połączone ze sobą z konkretną i odpowiednio zwerbalizowaną intencją.

Składniki z różnych stron świata

SWOJSKI FOLKLOR ZE SZCZYPTĄ ORIENTU

Zainteresowane czarownice i czarowników informujemy, że w swojej pracowni posiadamy również szereg magicznych składników powszechnie stosowanych w magii:

  • akcesoria słowiańskich szeptuch: pakuły lniane, świece cerkiewne, płótna (lniane, bawełniane);
  • specyfiki wykorzystywane w hoodoo: gwoździe żelazne, papier rytualny, cascarilla, ceglany pył, kocie wąsy;
  • różne rodzaje wody, konsekrowaną sól, ziemia z różnych zakątków świata oraz magiczne zioła.

Magiczny Kram to miejsce, w którym rzemieślnicza pasja łączy się z miłością do natury, a magia urzeczywistnia się w unikalnych wyrobach.